Ново
Колумбија машко лого екипаж на руно

Колумбија машко лого екипаж на руно

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 800.00

58% памук, 38% полиестер, 4% еластан. Увезени. Нема затворање на затворање. Омни-сенка : Бидете безбедни и заштитени. Омни-сенка блокира UVA и UVB зраци за да се спречи изгореници од сончање и долгорочно оштетување на кожата. Тесната конструкција на ткаењето со UV апсорбирачки предива го блокира целиот спектар на штетни УВ зраци. Класичен и удобност : Оваа класична екипа на екипажот на памук, има луксузен, кадифено меко ентериер, ќе можете да уживате во долги излети благодарение на UPF 50 Sun Stever. Разновиден стил : деколтето на екипажот и долгите ракави ја прават оваа маичка доволно разноврсна за секојдневно, секојдневно носење. Лого на потпис : reakeе уживате во нашето лого на Колумбија, смело, смело по должината на левиот ракав на рака, или низ градите. Изградено до последно : Вниманието на Колумбија на деталите е она што ја одделува нашата облека. Одредување само со највисок квалитет на материјали, експертско шиење и занаетчиство. Ова е удобна кошула од руно што ќе уживате во наредните сезони. Меки добива надградба на сонцето во оваа класична екипа, во која има вграден UPF 50 во топла мешавина од памук, додека логото на Колумбија тече смело по левиот ракав. Ова руно со долги ракави го карактеризира нашиот потпис UPF 50 SUN Заштита што ги блокира UVA и UVB зраците за да помогне во спречување на изгореници од сончање и долгорочно оштетување на кожата. Стилот на вратот на екипажот и мешавината со памук со ентериер за руно го прават супер пријатно, совршен слој за следната прошетка. Колумбија, кошула од екипажот на екипажот доаѓа во многу големини и бои. Продолжена големина на располагање. Редовно вклопување. За да се обезбеди големината што ќе ја изберете е исправна, искористете ја нашата табела за големина и следниве упатства за мерење : За градите, меркате во највисокиот дел од градите, под пазувите и над лопатките на рамото, одржувајќи ја мерката на лентата цврсто и ниво.

За стоката

Слична стока во категоријата

60% полиестер, 35% памук, 5% спандекс Увезени ✈✈стандардна испоракаоколу 718 дена да пристигнат Забрзана ис�

Здраво на сите, еве генерички !! Стандарден превоз : Околу 7 до 15 дена за да пристигнете забрзана испорака

Ткаенина : Памук+спандекс Повлечете го затворањето Машинско миење Машинско миење, вратот на екипажот Кл

95% полиестер, 5% спандекс Машинско миење ★ Материјал : 95% полиестер+5% спандекс, дишење, лесен, мек, тенки џе

100% полиестер Увезени ✿ Белешка за големина】 Нашите големини работат мали Ако сакавте да имате малку бу

Премиум памук + полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Направено од висококвалитет�

Слоган : Инструктор Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел дизајн Слоган : Инструкт

82% памук, 18% полиестер; Оксфорд Греј : 78% памук, 22% полиестер Увезени Повлечете го затворањето...

8,0 мл., 50% памук / 50% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Унисекс машка големина : м

51% памук, 49% модал Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Свежо ажурирање на нашата најпродава�

Слоган : Јас многу го сакам срцето Кестрелс Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел �

Scroll