Ново
Делфин црни деца дуксер

Делфин црни деца дуксер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Дизајн : Делфин. Овошје на џемпери за деца. Вратот на екипажот. 280gsm. Црна со бел дизајн. Дизајн : Делфин. Овошје на џемпери за деца. Вратот на екипажот. 280gsm. Црна со бел дизајн. Црна детска џемпер со бел дизајн. Овошје на џемпери за деца на разбој, 280gsm. Ткаенината е преостана за да се обезбеди намалено намалување и вклучува прицврстено зашивање на вратот и игла за уредност и јачина.

За стоката

Слична стока во категоријата

54%CTN, 43%рециклиранополи, 3%спандекс Увезени Затворање на патент Машинско миење Екипаж Јака со ребрести...

Машинско миење Машинско миење Амдеско џемпери на вратот на екипажот се одлични за нашите скапоцени мал�

ткаенина Увезени Повлечете го затворањето Ребрести екипаж и ракави на Раглан Лого на гумаотпечаток на �

9,0 мл., 50 / 50 памук / полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Унисекс машка големина : ма

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Ова ќе биде вашата нова омилена м�

95% полиестер, 5% спандекс Машинско миење ★ Материјал : 95% полиестер+5% спандекс, дишење, лесен, мек, тенки џе

80% памук, 20% полиестер Повлечете го затворањето Сосема нов и фабрички оригинал! 80% памук, 20% полиестерска �

Слоган : Инструктор Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел дизајн Слоган : Инструкт

58% памук, 38% полиестер, 4% еластан Увезени Нема затворање на затворање Омнисенка : Бидете безбедни и зашти�

Слоган : Јас многу го сакам срцето Кестрелс Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот...

Здраво на сите, еве генерички !! Стандарден превоз : Околу 7 до 15 дена за да пристигнете забрзана испорака

Слоган : Јас сакам срцев 'рж Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел дизајн...

50% полиестер, 50% памук Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето 50% памук, 50% од полиестер на п

100% памук 100% полиестер.Допл целосна полиестерска ткаенина, чувствувајте се удобно, висока еластичност П�

Слоган : Јас ја сакам Срце Словенија Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm...

100% памук Увезени Затворање на чипка Менс худи : Со стил, овие фила дуксери за мажи што изгледаат што изгл�

50% памук, 50% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Оригинално вклопување Во прилог �

90% полиестер, 10% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење ✦ Феации : Тркалезен врат / цвр

【Тип на ткаенина】 60%полиестер + 35%рајон + 5%спандекс Мека, удобна и лесна Повлечете го затворањето Само м�

50% памук, 50% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Двојноигла зашиена јака, рамениц�

Слоган : Најдобар преведувач во светот Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот...

55% памук, 45% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Машинско миење Оваа џемпер на гол

Слоган : Го сакам срцето Ендру Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел дизајн Црната

Scroll