Ново
Машка машка машка памучна памучна тешка категорија дуксер дуксер

Машка машка машка памучна памучна тешка категорија дуксер дуксер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 197.28

90% памук, 10% полиестер; Лесен челик : 85% памук, 15% полиестер; Оксфорд Греј, јаглен Хедер : 65% памук, 35% полиестер. Увезени. Затворање на атлетски аспирати. Машинско миење. Шампион во тешка категорија - џемпери на Ханес за мажи се направени од меки, кадифен, 9,7 -мл. руно во тешка категорија за пријатна топлина. Худ - аспиратор со дрес со цртеж помага да се блокираат ветрот и студот. Безвременски - Класичен машки пуловер Худи никогаш не излегува од стил. Квалитетна ткаенина-руно богато со памук во тешка категорија е направено со патентирана техника на анти-пил на Ханес и има броење на бод со висока густина. Pocketеб од торбичка - Пространа џеб за торбичка обезбедува совршено место за складирање за мали најважни работи во овие џемпери на Ханес. Миење на ладна вода - Машинско миење ладно со слични бои. Користете само белило на нехлори кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ладно железо ако е потребно. Одликувајќи се со нашето најтопло руно, Hanes Ultimate® Heavyweight Hoodie е класична џемпери, која е сигурна дека ќе стане ваш нов фаворит. Направен од памук богат со памук 9,7-мл. Ткаенина што ја одржува својата мекост, оваа ултра-верастична машка маичка за пулвер е одлична самостојно, совршено слоевит под јакна или елек, и идеален за влечење преку мета или резервоар. Llе ви се допаднат манжетните со ребрести со опуштена лента за половината и ќе ја цените патентираната ткаенина со густина со низок бод. Внатрешноста на мазна безгласка ® обезбедува вклопување без чешање додека пространа аспиратор и топол џеб од торбичка од кенга го исекоа студот кога ќе се спуштат температурите. Спарете го со омилените пот или фармерки за без напор кул стил.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дизајн : Делфин Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел дизајн Дизајн : Делфин...

Добро за Ноќта на вештерките, носење на забави, носење на спиење и носење дома итн Погоден за момчиња и д�

50% памук, 50% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Двојноигла зашиена јака, рамениц�

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Мазно однадвор и пријатно однатре, четканото �

100% друга ткаенина Редовно вклопување Мека ткаенина Најк лого на предната страна Број на модел : BV4110 Удоб

Слоган : Инструктор Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел дизајн Слоган : Инструкт

62,7% полиестер, 37,3% памук Увезени Повлечете го затворањето Плус џемпери со големина се изработени од мека

Слоган : Најдобар преведувач во светот Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел диза�

Премиум памук + полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Направено од висококвалитет�

8,0 мл., 50% памук / 50% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Унисекс машка големина : м

50% памук, 50% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Пријатната џемпери заврши за да ве заштити од до�

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Ова ќе биде вашата нова омилена м�

Слоган : Текст на Северна Дакота Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел дизајн...

Слоган : Јас многу ги сакам срцевите жирафи Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел �

8,0 мл., 50% памук / 50% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Унисекс машка големина : м

Слоган : Јас сакам срцев 'рж Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел дизајн...

Пол : Womenенски јака : Шеми на квадратни врати : Печатениот пакет вклучуваат : 1 парчиња Топ големина : X�

Парче Tracksuit Set Track Suit PlPlTrack Sump Suit PlLounge PlPlTracksuit PlSize Track Plan Plang Moude Track 2 Piects Set Lounge Wear Pant y2k Tracksuit Set y2k Track Suit Volour Track

Tabиво квалитетна ткаенина : Оваа машка качулка направена од висококвалитетна ткаенина, мека ткаенина ви

Слоган : Јас ја сакам Срце Словенија Овошје на џемпери за деца Вратот на екипажот 280gsm Црна со бел дизајн..

100% памук Печатена во САД, увезена облека Повлечете го затворањето Машинска миење Коска за џемпер на вра�

95% полиестер, 5% спандекс Машинско миење ★ Материјал : 95% полиестер+5% спандекс, дишење, лесен, мек, тенки џе

66% памук, 34% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Редовно вклопување Засекогаш под

58% памук, 38% полиестер, 4% еластан Увезени Нема затворање на затворање Омнисенка : Бидете безбедни и зашти�

【Тип на ткаенина】 60%полиестер + 35%рајон + 5%спандекс Мека, удобна и лесна Повлечете го затворањето Само м�

100% полиестер Повлечете го затворањето Материјал за миење 【Големина】 s, m, l, xl; На располагање 4 големини,

100% полиестер Повлечете го затворањето Машинско миење Меко четкано во памучно руно за исклучителна меко

Scroll