Ново
Timberland Pro Men's Honcho HD Pullover Hoodshed Sweatshirt

Timberland Pro Men's Honcho HD Pullover Hoodshed Sweatshirt

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 881.12

80% памук, 20% полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машинско миење. Дожд од дожд плус технологија : Timberland Pro Rain Repel Technology има надворешен слој што се спротивставува на пенетрацијата на влагата. Тестирано во согласност со AATCC22 Rellenby. Технологија на клима : се прилагодува на вашата околина, помагајќи да се регулира вашата температура со управување со топлината и влагата. Комерцијалната, без хемикалии за градење помага во дистрибуирање на вашето тело топлина, помагајќи во прибирање на движење на влага од 360 степени кога работите пот. Памук САД : Памук САД е со највисок квалитет. Тоа е чисто и чисто. Се одгледува и се одгледува одговорно. Вградена маска за лице со качулка со технологија за климари за регулирање на температурата, овозможувајќи заштита на топлина и дишење; Прилагодлив аспиратор со три парчиња со затворање на влечење. Преголем џеб од предната торбичка со дополнителен џеб со алатки, голем, сигурен џеб за складирање на патент за заштита на електроника и скапоцености. Изградена на традиција на занаетчиство и иновации, брендот Timberland Pro ви помага да го освоите вашиот работен ден. Знаеме што носите е исто толку важно како и алатките што ги користите. Исто така, знаеме дека она што е потребно за да се заврши работата, секогаш се менува, така што нашите обувки и облека секогаш се развиваат, дизајнирани со технологии за да обезбедат најдобро во удобност, трајност и перформанси - цел ден.

За стоката

Слична стока во категоријата

50% Полиестер, 50% Памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Сатенска етикета Двојно обложен

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Технологијата што ја отстранува влагата

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење 100% полиестер Одржувајте интензитет во мо�

50% Памук, 50% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење пилула отпорни воздух авион предиво двојно иг

73% Памук, 27% Полиестер Увезени Затворање на чипка Машинско Перење ПОТПИС ДУКСЕР Вие сте водени од истото

Трендовски дуксери за жени жени худи дуксери за жени, женски пулвер џемпери, преголеми бенд, џемпер на в�

100% полиестер Влечење.С затворање 9,0 мл 50% памук / 50% полиестер Затворање на атлетски потпетици Двоен сув �

Length : Long Sleeve ✿Pattern Type : Plain ✿Style : Fashion,Causal ✿Features : Long 1 Ребрест резервоар за жени за жени, женски врвови, обле

100% памук Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Вашиот плакарот не е комплетен без адида

Оклопното Руно е лесно, дише и растегливо за топлина што сепак ви овозможува да се движите Мекиот внатре

60% памук, 40% полиестер Повлечете го затворањето Машинско миење Дали барате совршен дете / младински худи

80% Памук, 20% Полиестер Увезени Нема затворање затворање Машинско Перење 7.2Мл Руното од памучна мешавина �

65% Памук, 35% Полиестер Увезени Затворање на истегнување Термичка руно ткаенина : ја рециклира топлината �

90% памук / 10% полиестерско мало руно, лесен челик 85% памук / 15% полиестер Увезени Повлечете го затворањето..

66% Памук, 34% Полиестер Увезени Нема затворање затворање Машинско Перење Хауба со кабел за цртање за прил�

100% полиестер Еластично затворање Со полиестерска ткаенина, умерена дебелина, умерена должина, мека тка�

50% памук, 50% полиестер Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Печатено во �

100% полиестер Повлечете го затворањето Машинско миење 100% перформанси на полиестер Худ со обвивка за црт�

60% Памук, 40% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење 60% памук, 40% полиестер памучно до�

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Редовно вклопување Топлачек : Термичка из

Кадифен Затворање на патент Машинско Перење ПЛУС ГОЛЕМИНА : Големината 14 / 16 ќе одговара На плус големи�

95% Памук, 5% Спандекс Затворање со патент Машинско Перење Целосно затворање со патент со џебови...

80% памук, 20% полиестер Увезени Затворање на ти Машини за миење Менс дуксери : Со стил, овие фила бои за бои

Womens Fashion 2022 Velour Tracksuit Womens The Comfy Sweatshirt Blanket Mha Hoodie Halloween Sweatshirt Kakashi Hoodie Brown Sweatshirt Milwaukee Heated Hoodie Astroworld Hoodie Orange Trac

92% полиестер, 8% спандекс; Полетана обвивка Затегнување на затворањето Мекиот флаутен обвивка и истегнат

80% Памук, 20% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Плетената ткаенина се чувствува

90% Памук, 10% Полиестер Затворање на маици МАШКИ ДУКСЕРИ : со стил, овие големи И високи Шампионски дуксери

Scroll