Ново
Коаус Нлиан- метла и сет на прашина, агол на ротација од 180 °/4,5 см.

Коаус Нлиан- метла и сет на прашина, агол на ротација од 180 °/4,5 см.

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Право складирање - исправена метла и прашина е со метли прилепувања до прашина за исправено складирање. И може да се постави во близина на вашата врата, потребен е многу мал простор. Хуманизиран дизајн - со дизајн на заби на чешел, прашината, косата и нечистотијата можат да бидат лесни за отстранување од влакната. И, прашината лежи цврсто на подот, ја зафаќа нечистотијата многу чиста. Удобно - удобно зафаќање со многу минимално свиткување, давајќи му на грбот многу одмор што го заслужува. Заклонет дизајн - изработен од висококвалитетна пластика. Метла е исто така под агол за да ги покрие некои агли што можеби не ги достигнувате. Кофа за ветерници - Зголемете го капацитетот за ефикасно заклучување на ѓубрето, дизајн на ветерници, ѓубре не е лесно да се лета. Право складирање - исправена метла и прашина е со метли прилепувања до прашина за исправено складирање. И може да се постави во близина на вашата врата, потребен е многу мал простор. Хуманизиран дизајн - со дизајн на заби на чешел, прашината, косата и нечистотијата можат да бидат лесни за отстранување од влакната. И, прашината лежи цврсто на подот, ја зафаќа нечистотијата многу чиста. Удобно - удобно зафаќање со многу минимално свиткување, давајќи му на грбот многу одмор што го заслужува. Заклонет дизајн - изработен од висококвалитетна пластика. Метла е исто така под агол за да ги покрие некои агли што можеби не ги достигнувате. Кофа за ветерници - Зголемете го капацитетот за ефикасно заклучување на ѓубрето, дизајн на ветерници, ѓубре не е лесно да се лета. Koaius ★ Направено од нов материјал од не'рѓосувачки челик, здрав и издржлив, метла долга рачка од 93 см, ви овозможува да застанете исправено за удобно зачувување ★ ИМЕ : БРОМА И ПАНТ СЕТ ★ Боја : Браун, Зелена ★ Големина : БОЛТ 32x93cm, прашина 30x82cm ★ Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Пластика со висок квалитет + не'рѓосувачки челик ★ Нето тежина : 0,72 кг ★ Опсег на примена : Семејство, кујна, просторија, канцеларија ★ Белешка : Поради поставките за прикажување, карактеристиките на материјалот под светлина за снимање и други фактори, може да има мали разлики помеѓу сликата и вистинскиот предмет. Некои отстапувања можат да се мерат рачно, но нема да влијаат на употребата ★ Содржината вклучува : 1 x метла и сет на прашина.

За стоката

Слична стока во категоријата

【2 Во 1 ДИЗАЈН Агол метла】 Нашата кујна метла има дизајн со двојна намена што лесно се претвора во праши�

на издржливост и преносливост, метла е практична за чистење на ѓубре и Усвојување на врвен материјал, ов

Погодно за : Совршен за Ноќта на вештерките, карневалот, тематските забави, костумите, итн...

Овој долг ракуван комплет за метли за мирување ви овозможува удобно да ја размачкувате и да ја пиете ма�

【Дизајн на магнетна привремена и исправена складирање】 Силна магнетна фиксација, една секунда позици�

Овој долг ракуван комплет за метли за мирување ви овозможува удобно да ја размачкувате и да ја пиете ма�

Препретен накит : haveе имате добро искуство со искуство заради совршена изработка на овој производ...

2 во 1Високите влакната со аголна метла и класичното комбо за прашина се сите неопходни суштински, што до

Advance 56507424, метла, 50 " Напредокот Овие се специфични за камиони Само прикажани делови се вклучени Напред...

Метла е изработена од висококласен материјал, кој има долг животен век Одличен материјал, кој не е лесен

Прашина и песок, избришете Материјалот е здрав и трае подолго Неговата прашина и метла можат широко да с

Оваа дополнителна метла со широк агол има патека за зафаќање од 13 инчи Може да помогне да се исчисти брз�

Големината на производот е мала, не зазема простор, лесен за складирање Добро за чистење на домашна рабо

Овој долг ракуван комплет за метли за мирување ви овозможува удобно да ја размачкувате и да ја пиете ма�

На ротација од 180 °, аголот може да се претвори по волја Глава на свилена метла, мека и фина Гребење и влеч

Минијатурна метла Dollhouse направена од врвен материјал, издржлива за долгорочна употреба Мини метла е пре

Оваа вештерка е полна со елементи на Ноќта на вештерките Погоден реквизит на костуми за вештерки и волш�

【Природен материјал】 Оваа мала метла е изработена од бамбус, цртање, сребрена грама, лоза Сламата е мек

DEN 137.44

Снабдување со домаќинства : Може да се примени и во работната површина, полиците за книги и чистењето на

Применливи места : Погодно е да се украсуваат саксија, дрвја, прозорец, wallид, автомобил и прозорец за вре�

Косплеј за Ноќта на вештерките креативен и симпатичен дизајн, овој декор за вештерки е декоративна и ши�

Овој долг ракуван комплет за метли за мирување ви овозможува удобно да ја размачкувате и да ја пиете ма�

Овој долг ракуван комплет за метли за мирување ви овозможува удобно да ја размачкувате и да ја пиете ма�

Без разлика дали станува збор за кујнски гаџети, коса во дневната соба или градинарски лисја, можете брз

Боја : светло сина боја Големина : (88,5 24см) (83 26,5 25,5 см) Тип : четка за рака и прашина Употреба : Дома Бренд :

Carlisle Sparta Spectrumred Angle Broothave Една исправена дупка и дава баланс на изменување за да се намали замор...

✿ Висината на прашината од метла е совршена : chouqing внатрешна надворешна метла за висина е прилагодлива,

Ова е да се инспирира зачувувањето на старата генерација тајландска уметничка шема на метлите за домаќ�

Материјал за метла : влакната на коњите Рачки материјал : Метал Димензии : 48 x 12 x 2 инчи Дајте му на вашето �

Димензии : Минијатурната декорација на вештерки мери приближно 9x4cm Можете да изберете да купите пакет о�

Scroll