Ново
SN Skennova Asia Broom -utefuliful рачно изработена ретро трева метла со традиционална тајландска вез на 24 рачка од бамбус, густа и цврста за уникатен wallиден декор и чистење.

SN Skennova Asia Broom -utefuliful рачно изработена ретро трева метла со традиционална тајландска вез на 24 рачка од бамбус,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 268.80

Ова е да се инспирира зачувувањето на старата генерација тајландска уметничка шема на метлите за домаќинството. Лесен е, удобен за употреба и има долга и цврста рачка од бамбус, што е доволно долго за секој да го користи. ✔ Рачка на метли : На рачката на метла ја имаме везената ткаени најлон нишка, дизајнирана да го претставува тајландскиот гроздобер ретро стил. - Специјален дизајн : Нашата метла за природно дрво куќа е дизајнирана за ваша целосна удобност. Оваа уникатна лопатка е рачно изработена и наречена „Pha Khao Ma“ на тајландски. Оваа уникатна лопатка е рачно изработена и наречена „Pha Khao Ma“ на тајландски. Нашата метла и специјалната торба за ловци делува како најдобар сет за чистење на домаќинства. Рачката на метла е направена од бамбус, загарантирана да може да ја зафати секоја површина на подот на домаќинството без да се наведнува. - Специјален дизајн : Нашата метла за природно дрво куќа е дизајнирана за ваша целосна удобност. ✔ Разгледајте насекаде : Оваа трева метла може да се користи за да се зафати затворено или на отворено, и на какви било гумени, метални или тврди дрвени подови.✔100% природни материјали : Оваа традиционална трева метла е рачно изработена од природна трева добиена од планините во Тајланд. ✔100% природни материјали : Оваа традиционална трева метла е рачно изработена од природна трева добиена од планините во Тајланд. Ова е една од најдобрите метли за чистење на подот и е безбеден чистач не е опасен за вашето куче за миленичиња или дете. Нашата метла и специјалната торба за ловци делува како најдобар сет за чистење на домаќинства. Ова е една од најдобрите метли за чистење на подот и е безбеден чистач не е опасен за вашето куче за миленичиња или дете. Тоа е користено од тајландски возрасни и деца стотици години за повеќена цел. Тоа е користено од тајландски возрасни и деца стотици години за повеќена цел.

За стоката

Слична стока во категоријата

Погодно за : Совршен за Ноќта на вештерките, карневалот, тематските забави, костумите, итн Партиски рекв�

Големината на производот е мала, не зазема простор, лесен за складирање Добро за чистење на домашна рабо

Овој долг ракуван комплет за метли за мирување ви овозможува удобно да ја размачкувате и да ја пиете ма�

Долг дизајн на чешел, нема потреба да се фаќате рака, да се бричи косата, повеќе сила Влакната се меки и ф�

Гроздобер метла од слама метла со долга рачка со палми од палми, не е лесно да се караат по долгорочната �

DEN 137.44

Снабдување со домаќинства : Може да се примени и во работната површина, полиците за книги и чистењето на

Поради различни ефекти на осветлување и околини, поставки за осветленост на приказ, итн., Бојата на вист�

Carlisle Sparta Spectrumred Angle Broothave Една исправена дупка и дава баланс на изменување за да се намали замор...

Овој долг ракуван комплет за метли за мирување ви овозможува удобно да ја размачкувате и да ја пиете ма�

Долга 34 инчи Едноставно елегантна метла за скокање на свадбата долга 34 инчи „Скокајќи ја метлата“ е це�

Метла за Ноќта на вештерките материјал изработен од пластичен и газа материјал, безбеден и за употреба..

Оваа вештерка е полна со елементи на Ноќта на вештерките Погоден реквизит на костуми за вештерки и волш�

Овој долг ракуван комплет за метли за мирување ви овозможува удобно да ја размачкувате и да ја пиете ма�

Боја : светло сина боја Големина : (88,5 24см) (83 26,5 25,5 см) Тип : четка за рака и прашина Употреба : Дома Бренд :

Метла е изработена од висококласен материјал, кој има долг животен век Одличен материјал, кој не е лесен

Материјал за метла : влакната на коњите Рачки материјал : Метал Димензии : 48 x 12 x 2 инчи Дајте му на вашето �

【Природен материјал】 Оваа мала метла е изработена од бамбус, цртање, сребрена грама, лоза Сламата е мек

Димензии : Минијатурната декорација на вештерки мери приближно 9x4cm Можете да изберете да купите пакет о�

Advance 56507424, метла, 50 " Напредокот Овие се специфични за камиони Само прикажани делови се вклучени...

Овој долг ракуван комплет за метли за мирување ви овозможува удобно да ја размачкувате и да ја пиете ма�

на издржливост и преносливост, метла е практична за чистење на ѓубре и Усвојување на врвен материјал, ов

Без разлика дали станува збор за кујнски гаџети, коса во дневната соба или градинарски лисја, можете брз

✅single 30 mil магнет : тешка магнетна материјал Size : Нашите магнети се стандардна совршена големина од 5,5 инч�

Оваа дополнителна метла со широк агол има патека за зафаќање од 13 инчи Може да помогне да се исчисти брз�

На ротација од 180 °, аголот може да се претвори по волја Глава на свилена метла, мека и фина...

Право складирање исправена метла и прашина е со метли прилепувања до прашина за исправено складирање...

Косплеј за Ноќта на вештерките креативен и симпатичен дизајн, овој декор за вештерки е декоративна и ши�

Голема подлога за биро, 23 ”x 16” со висина од 0,08 ”што ќе смести многу уреди со големина Разновиден за дом�

【2 Во 1 ДИЗАЈН Агол метла】 Нашата кујна метла има дизајн со двојна намена што лесно се претвора во праши�

Внимателен избор на материјали со висок квалитет, обезбедување на квалитет, шипка за метла од не'рѓосув�

Scroll