Ново
Аоцеанго Ѕид Монтирање Лебдечки Агол Полица Сет од 6 Рустикален Простор Заштеда На Дрво Агол Полица За Складирање Висечки Полици Со Невидлив Хардвер За Домашна Кан

Аоцеанго Ѕид Монтирање Лебдечки Агол Полица Сет од 6 Рустикален Простор Заштеда На Дрво Агол Полица За Складирање Висечки Полици

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Заштеда На Простор И Разноврсна Аголна Полица За Прикажување ? Доаѓа Со Тркалезни, Л-Облик, Триаголник Агол Полица лебдечки ѕид монтирани полица за складирање за избор. Аголна висечка полица, дрвена аголна полица декорација за дневна соба, аголни полици за бања, аголни полици за монтирање на ѕид не само за декор, туку и прави совршен подарок за загревање на куќата, Божиќ, Роденденски Подарок за вашите семејства, пријатели, соработници и деца на кои Им треба Решение За Аголен Простор. Дрвените аголни полици за ѕид, аголни полици монтирање на ѕид може да се користат во вашата домашна канцеларија, трпезарија, скали, влез или кој било аголен ѕид, што се користи како полица за книги за закачување агол, рустикални украсни аголни полици за ѕид во спалната соба, аголна кујнска полица за складирање зачин, аголни полици за дневна соба за декор на ѕид, претворете го секој агол во елегантен и стилски. Дрвената плоча е 11,81 во х 11,81 во х 0,55 во секоја од нив. Единицата на полицата на дрвениот агол, полиците за складирање на аголот, полиците на аголниот ѕид ќе зголемат многу простор во вашата спална соба, бања, дневна соба, кујна. Единицата на полицата на дрвениот агол, полиците за складирање на аголот, полиците на аголниот ѕид ќе зголемат многу простор во вашата спална соба, бања, дневна соба, кујна. ? БЕЗГРИЖНА 18-МЕСЕЧНА ГАРАНЦИЈА-Контактирајте Не ако не сте задоволни со нашата аголна рустикална полица или аголна дрвена декоративна полица од која било причина, ние ќе направиме наплата или ќе ви испратиме замена.55 " секој ? Лесно се поставува со упатството, обезбеден е целиот потребен хардвер ? Пакетот Вклучува : Дрвени Аголни Полици x 6 Декорација На Домот Нашиот декоративен агол лебдечки полици за ѕид, тешки аголни полици за монтирање на ѕид, рустикални аголни ѕидни полици е совршено дизајниран за прикажување и складирање, освежете го ходникот со слатки растенија во саксии, како полица за складирање на кујнски агол за чување зачини и зачини, полица за книги за агол за спална соба, организатор на аголна полица за бања за држење шминка, полица за канцелариски агол за удари. ? БЕЗГРИЖНА 18-МЕСЕЧНА ГАРАНЦИЈА-Контактирајте Не ако не сте задоволни со нашата аголна рустикална полица или аголна дрвена декоративна полица од која било причина, ние ќе направиме наплата или ќе ви испратиме замена. Достапно во q-l-Облик, Тркалезна, триаголна аголна полица за избор, само изберете ги аголните висечки полици според вашиот стил на декор. Симпатичните аголни полици за јадење се широко користени за прикажување. ? Аголни ПОЛИЦИ во форма на 6 НИВОА Л-6 аголни лебдечки полици совршени за проширување на повеќе простор за складирање, совршено се вклопуваат во празен агол и целосно го користат аголниот простор. ? ВРВЕН КВАЛИТЕТ-аоцеанго Пловечки агол Полица ѕид монтажа Изработени од 100% тешки вистински бор дрво, висок капацитет на оптоварување, животната средина и издржливи за трајна употреба. Симпатичните аголни полици за јадење се широко користени за прикажување. ? ГРОЗДОБЕР ЅИД АГОЛ ПОЛИЦА - Нашиот Агол лебдечки полици изгледа едноставно, но модерно, додава допир на фарма, совршен за домашна декорација. Нема видлив висечки хардверски дизајн. Аголната ѕидна полица, аголните лебдечки полици за ѕид може да се користат како полица за аголна слика, полица за складирање на аголот на растенијата, ѕидни полици за спална соба, аголна подна полица за дневна соба, аголни полици за складирање организатор за кујна оставата, чајната кујна перална, расадник, ходник, бар.

За стоката

Слична стока во категоријата

Рустикален Домашен Декор : Овие полици ќе изгледаат одлично во сите празни агли кои зголемуваат повеќе �

Докажано е дека е најпопуларниот мебел RА поради неговата функционалност, цена и склопот без проблеми...

●Безбедно и ИздржливоПриродно Борово Дрво ● послужавник За предјадење За Скара На Фарма е изработен о�

Ако не ја примите предметот нормално или какви било проблеми, ве молиме контактирајте не навреме...

5 нивоа ѕид планината цикцак агол полици Опремен со градиентер за помош во инсталацијата...

Рачно изработена Со материјали со врвен квалитет, оваа рачно изработена аголна полица во стилот на дрве

Епошта : едноставниот и дарежлив изглед е погоден за стилот на сите соби Ве молиме имајте предвид дека ќ�

Разумно користење на просторот Издржлив : Изработен од железо, силен, отпорен на абење и животен век со в

8.2.2.2019 овој кабинет за складирање ви обезбедува многу простор за складирање на вашите скапоцености ¡Xxtyli

Боја : Рустикална Кафеава, Црна Материјал : Честички, Челик Големина на производот : 13,4"д х 13,4" В х 49,2 " Ч (34 �

Овој комплет од 2 стилски аголни полици е идеален за прикажување на вашите омилени книги, декоративи, фо�

Совршен за вашата дневна соба, спална соба, игротека, кујна, расадник, канцеларија или кој било друг прос

*Материјал : фино композитно дрво со средна густина со стп ламиниране *Боја : Црна *Лесно 20 минути склопув

Висококвалитетна Бура Природниот Материјал Од Ткаенина Од Бура Ја Прави Торбата За Подароци За Вино По�

Многу добра библиотека која комбинира декоративни и функционални цели заедно Аголната решетка за прик�

Метална рамка : црна, златна обоена железна фабрика за дополнителна стабилност 1 ниво / 2 ниво / 3 ниво поли

●Разноврсна Аголна Полица●Без разлика Дали ви треба полица за прикажување во дневната соба или спална

Складирање : кујна, спална соба, бања, дневна соба итн Складирање на козметика, кујнски материјали, матер

Капацитет на тежина : до 50 килограми Рустикално изгорено Дрво : изработено од запалено цврсто дрво, прик�

●Ретро Стил● : железни цевки и обновен вистински дрвен состав во гроздобер стил.Складирање и украси...

Дизајниран со едноставен, но стилски изглед Дизајниран со едноставен, но стилски изглед Лесно Склопува�

Аголна Полица Од цврсто Дрво : овие аголни ѕидни полици се дизајнирани со загради од природно дрво и нер�

КРЕАТИВНА И РАЗНОВРСНОСТ оваа полица за организатор на шалтер од 3 нивоа е разноврсна, може да се корист

Scroll