Ново
Антички Центар За Подароци Цврст Месинг Секстант Наутички Поморски Астролаб Морски

Антички Центар За Подароци Цврст Месинг Секстант Наутички Поморски Астролаб Морски

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 640.00

Морнарите и геодетите користеле секстанти за пресметување на географската ширина и должина за навигација и истражување. Рачно изработена реплика! Големината е 3 инчи прибл. Може да се користи за основни мерења. Одличен предмет на маса за канцеларија, дом и уникатен подарок. Бесплатен месинг клуч се испраќа заедно како подарок. Морнарите и геодетите користеле секстанти за пресметување на географската ширина и должина за навигација и истражување. Рачно изработена реплика! Големината е 3 инчи прибл. Може да се користи за основни мерења. Одличен предмет на маса за канцеларија, дом и уникатен подарок. Бесплатен месинг клуч се испраќа заедно како подарок. Материјал : Месинг, Финиш : Застарен Месинг Морнарите и геодетите користеле секстанти за пресметување на географската широчина и должина за навигација и истражување На Рачно изработена реплика! Големината е 3 инчи прибл. Може да се користи за основни мерења. Одличен предмет на маса за канцеларија, дом и уникатен подарок. Бесплатен месинг клуч се испраќа заедно како подарок.

За стоката

Слична стока во категоријата

Складирање кујна, складирање во спална соба, складирање бања, складирање шминка Погоден за мермер, гипс

КРЕАТИВНА И РАЗНОВРСНОСТ оваа полица за организатор на шалтер од 3 нивоа е разноврсна, може да се корист

Рустикален Домашен Декор : Овие полици ќе изгледаат одлично во сите празни агли кои зголемуваат повеќе �

Многу добра библиотека која комбинира декоративни и функционални цели заедно Аголната решетка за прик�

Изработен од висококвалитетен пп материјал и издржлив, може да ви служи долго време Оваа решетка за скл�

Совршен за вашата дневна соба, спална соба, игротека, кујна, расадник, канцеларија или кој било друг прос

Материјал на производот : Изработен од природно висококвалитетно цврсто дрво, убава и нежна текстура, о�

Редење полица совршено се вклопуваат кога просторот е ограничен Функција за преклопување за лесно скла

Идеално за нанесување во бања и кујна, правејќи ја вашата куќа организирана и чиста Дизајн на триаголни�

Материјал : Цевките На Оваа Аголна Полица Се Дебел Метал, А Дрвената Штица Е Цврста, Што Ја Прави Многу Из

Разумно користење на просторот Издржлив : Изработен од железо, силен, отпорен на абење и животен век со в

Складирање : кујна, спална соба, бања, дневна соба итн Складирање на козметика, кујнски материјали, матер

Насекаде Го Прикажуваме Шармот На Овој Хорор Филм Улични Аголни Украси Божиќни Украси Божиќни Украси...

Покрај тоа, доаѓа со безбеден Ремен, можете да го монтирате на ѕидот во случај на неочекувано превртувањ

Капацитет на тежина : до 50 килограми Рустикално изгорено Дрво : изработено од запалено цврсто дрво, прик�

●Безбедно и ИздржливоПриродно Борово Дрво ● послужавник За предјадење За Скара На Фарма е изработен о�

●Разноврсна Аголна Полица●Без разлика Дали ви треба полица за прикажување во дневната соба или спална

Боја : Црна Засилените завртки инсталирани на двострани ѕидови можат цврсто да ја држат полицата прикач

Овој комплет од 2 стилски аголни полици е идеален за прикажување на вашите омилени книги, декоративи, фо�

8.2.2.2019 овој кабинет за складирање ви обезбедува многу простор за складирање на вашите скапоцености ¡Xxtyli

Овој комплет од 2 стилски аголни полици е идеален за прикажување на вашите омилени книги, декоративи, фо�

Scroll