Ново
Кабилок 1 Компјутер Лебдечки Полици Полица За Бања Монтирана На Ѕид Рустикални Пластични Полици За Складирање На Ѕидови Силно Вшмукување Држач За Аголна Полица За

Кабилок 1 Компјутер Лебдечки Полици Полица За Бања Монтирана На Ѕид Рустикални Пластични Полици За Складирање На Ѕидови Силно

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Идеално за нанесување во бања и кујна, правејќи ја вашата куќа организирана и чиста. Дизајн на триаголник, заштеда на простор, многу погоден за аголна употреба. Со две прилагодливи куки за закачување крпи. Брза инсталација, се прицврстува директно на мазна површина - не се потребни алатки, не е потребно дупчење. Дизајн на двојни пијавки, Силно вшмукување со добра носивост до 4кг - 5кг. Идеално за нанесување во бања и кујна, правејќи ја вашата куќа организирана и чиста. Дизајн на триаголник, заштеда на простор, многу погоден за аголна употреба. Со две прилагодливи куки за закачување крпи. Брза инсталација, се прицврстува директно на мазна површина - не се потребни алатки, не е потребно дупчење. Дизајн на двојни пијавки, Силно вшмукување со добра носивост до 4кг - 5кг. Опис Оваа ставка е аголна полица со силно вшмукување, која прифаќа дизајн на двојни пијавки, одговара на повеќето мазни површини. Дизајнот на триаголник е корисен за заштеда на простор. Совршено е да се инсталира во аголот на бањата и кујната, да се одржат некои потреби и да се направи вашата куќа чиста и уредна.Карактеристики-Боја : Бела. - Материјал : Пластика. - Големина : Прибл. 33 х 22 х 2см / 13 х 8,7 х 0,8 инчи (Lx Wx H). - Дизајн на двојни пијавки, Силно вшмукување со добра носивост до 4кг - 5кг. - Со две прилагодливи куки за закачување крпи. - Брза инсталација, се прицврстува директно на мазна површина. - Не се потребни алатки, не е потребно дупчење. - Дизајн на триаголник, заштеда на простор, многу погоден за аголна употреба. - Идеално за нанесување во вашата бања и кујна, правејќи ја вашата куќа организирана и чиста. Пакет Вклучувајќи 1 х Кујна Бања Ѕид Агол Полица Силна Вшмукување Триаголник Полици За Складирање (Бела).

За стоката

Слична стока во категоријата

Овој комплет од 2 стилски аголни полици е идеален за прикажување на вашите омилени книги, декоративи, фо�

●Ретро Стил● : железни цевки и обновен вистински дрвен состав во гроздобер стил.Складирање и украси...

Рустикален Домашен Декор : Овие полици ќе изгледаат одлично во сите празни агли кои зголемуваат повеќе �

Овој комплет од 2 стилски аголни полици е идеален за прикажување на вашите омилени книги, декоративи, фо�

Материјал на производот : Изработен од природно висококвалитетно цврсто дрво, убава и нежна текстура, о�

Насекаде Го Прикажуваме Шармот На Овој Хорор Филм Улични Аголни Украси Божиќни Украси Божиќни Украси...

●Разноврсна Аголна Полица●Без разлика Дали ви треба полица за прикажување во дневната соба или спална

Складирање : кујна, спална соба, бања, дневна соба итн Складирање на козметика, кујнски материјали, матер

Докажано е дека е најпопуларниот мебел RА поради неговата функционалност, цена и склопот без проблеми (3)

*Материјал : фино композитно дрво со средна густина со стп ламиниране *Боја : Црна *Лесно 20 минути склопув

Ако не ја примите предметот нормално или какви било проблеми, ве молиме контактирајте не навреме Продад

Аголните ѕидни полици за дневна соба се лесни за чистење и одржување Homeетски домашен декор : Валзи аголн

Scroll