Ново
Пдџг Јапонски Стил Железо Ѕид Полица Бања Организатор Козметика Складирање Кошница Соба Декор Шминка Организатор Биро Организаторите Домаќинство

Пдџг Јапонски Стил Железо Ѕид Полица Бања Организатор Козметика Складирање Кошница Соба Декор Шминка Организатор Биро Организаторите

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 4892.32

Разумно користење на просторот. Издржлив : Изработен од железо, силен, отпорен на абење и животен век со висок циклус. Мултифункционално складирање, а исто така е добра декорација на домот. Прекрасен мебел за домот, истовремено создавајќи уредна домашна средина. Може да се користи во ресторани, спални соби, дневни соби, ходници и така натаму, топло и стилски. Разумно користење на просторот.Издржлив : Изработен од железо, силен, отпорен на абење и животен век со висок циклус.Мултифункционално складирање, а исто така е добра декорација на домот.Прекрасен мебел за домот, истовремено создавајќи уредна домашна средина.Може да се користи во ресторани, спални соби, дневни соби, ходници и така натаму, топло и стилски.Спецификација : Име : Железен Ѕид Во Јапонски Стил Полица : Црна Големина : С : За 25*10*7.5 цм/9.84*3.93*2.95 "Л : Околу 29*13*10см/11.41*5.11*3.93" Материјал : Железо, Дрвен Пакет вклучуваат : 1 парчиња х полица за Складирање белешка : 1) само горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.2) поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.3) Големина можеби 1-2 см грешка поради рачна мерка.Потсетете : по добивањето на пакувањето, ве молиме внимателно проверете го пакувањето и производот. Ако примената ставка е неисправна или има какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта за да го решите проблемот. Ние ќе одговориме што е можно поскоро и ќе се потрудиме да ги задоволиме вашите потреби!2. Ве молиме запомнете : измерете ја грешката во рамките на 1-3см е нормална.

За стоката

Name:
Japanese-Style Iron Wall Shelf
Color:
Black
Size:
S
L :
About 29*13*10cm/11.41*5.11*3.93''
Material:
Iron,Wood
Package include:
1Pc x Storage shelf:
NOTE::
1)Only the above package content, other products are not included.:
2) Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures.:
3) Size maybe 1-2 cm error due to hand measure.:
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs!:
2. Please note:
measure error within 1-3cm is normal.

Слична стока во категоријата

Овој комплет од 2 стилски аголни полици е идеален за прикажување на вашите омилени книги, декоративи, фо�

*Материјал : фино композитно дрво со средна густина со стп ламиниране *Боја : Црна *Лесно 20 минути склопув

Дизајниран со едноставен, но стилски изглед Дизајниран со едноставен, но стилски изглед Лесно Склопува�

Докажано е дека е најпопуларниот мебел RА поради неговата функционалност, цена и склопот без проблеми (3)

Повеќенаменски Аголен КабинетОвие аголни полици можат уредно да влезат во агол или покрај ѕид за да осл

Овој комплет од 2 стилски аголни полици е идеален за прикажување на вашите омилени книги, декоративи, фо�

Рустикален Домашен Декор : Овие полици ќе изгледаат одлично во сите празни агли кои зголемуваат повеќе �

Насекаде Го Прикажуваме Шармот На Овој Хорор Филм Улични Аголни Украси Божиќни Украси Божиќни Украси...

КРЕАТИВНА И РАЗНОВРСНОСТ оваа полица за организатор на шалтер од 3 нивоа е разноврсна, може да се корист

Складирање : кујна, спална соба, бања, дневна соба итн Складирање на козметика, кујнски материјали, матер

Аголните ѕидни полици за дневна соба се лесни за чистење и одржување Homeетски домашен декор : Валзи аголн

Ако не ја примите предметот нормално или какви било проблеми, ве молиме контактирајте не навреме Продад

Многу добра библиотека која комбинира декоративни и функционални цели заедно Аголната решетка за прик�

Scroll