Ново
Олиеро Кујна Контра Полица Организатор, 3 Ниво Агол Полица Бамбус Бања Countertop Организатор Со Куки, Заштеда На Простор Шминка Организатор Зачин Решетката Агол Фабрик

Олиеро Кујна Контра Полица Организатор, 3 Ниво Агол Полица Бамбус Бања Countertop Организатор Со Куки, Заштеда На Простор Шминка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

КРЕАТИВНА И РАЗНОВРСНОСТ - оваа полица за организатор на шалтер од 3 нивоа е разноврсна, може да се користи во вашата кујнска маса, биро, суета за шминка, мијалник за бања, можностите се многубројни. НАДГРАДЕНА СТАБИЛНА СТРУКТУРА-Додавање на 2 челични нозе, што е постабилно од другите 1 полица за нозе. Можете флексибилно да ги аголирате полиците за да одговараат на вашиот агол или да го оставите како целосно хоризонтална полица од 180°. ПОВЕЌЕ ПРОСТОРИ-полицата на кујнскиот агол трае само малку простор, но создадете повеќе простор за вашата ограничена плоча. Во меѓувреме, ја одржува вашата ставка организирана, можете да го земете она што ви треба брзо и лесно. ЛЕСНО ЗА СКЛОПУВАЊЕ - деталните чекори за склопување се наведени во упатството. Можете брзо да го инсталирате за неколку минути со деловите понудени во пакетот. Ве молиме Запомнете : Олиеро нуди заменски делови бесплатно. Секој производ што го продадовме е сосема нов и е строго проверен пред испораката. Но, несреќата се случува. Ако вашата нарачка пристигна недостасува делови/неисправни, ве молиме да ги споделите со нас слободно. Ние ќе се потрудиме да го решиме секое прашање што може да го имате во врска со нашите производи. КРЕАТИВНА И РАЗНОВРСНОСТ - оваа полица за организатор на шалтер од 3 нивоа е разноврсна, може да се користи во вашата кујнска маса, биро, суета за шминка, мијалник за бања, можностите се многубројни. НАДГРАДЕНА СТАБИЛНА СТРУКТУРА-Додавање на 2 челични нозе, што е постабилно од другите 1 полица за нозе. Можете флексибилно да ги аголирате полиците за да одговараат на вашиот агол или да го оставите како целосно хоризонтална полица од 180°. ПОВЕЌЕ ПРОСТОРИ-полицата на кујнскиот агол трае само малку простор, но создадете повеќе простор за вашата ограничена плоча. Во меѓувреме, ја одржува вашата ставка организирана, можете да го земете она што ви треба брзо и лесно. ЛЕСНО ЗА СКЛОПУВАЊЕ - деталните чекори за склопување се наведени во упатството. Можете брзо да го инсталирате за неколку минути со деловите понудени во пакетот. Ве молиме Запомнете : Олиеро нуди заменски делови бесплатно. Секој производ што го продадовме е сосема нов и е строго проверен пред испораката. Но, несреќата се случува. Ако вашата нарачка пристигна недостасува делови/неисправни, ве молиме да ги споделите со нас слободно. Ние ќе се потрудиме да го решиме секое прашање што може да го имате во врска со нашите производи. Без разлика каква големина е вашата кујна или бања, одржувањето на се што е организирано би било предизвик. Полицата на организаторот на олиеро 3 нивоа е тука да помогне. Ставете го во кабинетот или на шалтер за да создадете повеќе нивоа и повеќе опции за редење конзерва храна, шолји за кафе, тегли со сос, парфем, козметика итн.

За стоката

Слична стока во категоријата

Докажано е дека е најпопуларниот мебел RА поради неговата функционалност, цена и склопот без проблеми...

Ако не ја примите предметот нормално или какви било проблеми, ве молиме контактирајте не навреме Продад

Идеално за нанесување во бања и кујна, правејќи ја вашата куќа организирана и чиста Дизајн на триаголни�

Аголните ѕидни полици за дневна соба се лесни за чистење и одржување Homeетски домашен декор : Валзи аголн

Материјал на производот : Изработен од природно висококвалитетно цврсто дрво, убава и нежна текстура, о�

*Материјал : фино композитно дрво со средна густина со стп ламиниране *Боја : Црна *Лесно 20 минути склопув

Рустикален Домашен Декор : Овие полици ќе изгледаат одлично во сите празни агли кои зголемуваат повеќе �

●Разноврсна Аголна Полица●Без разлика Дали ви треба полица за прикажување во дневната соба или спална

●Ретро Стил● : железни цевки и обновен вистински дрвен состав во гроздобер стил.Складирање и украси...

Многу добра библиотека која комбинира декоративни и функционални цели заедно Аголната решетка за прик�

Scroll