Ново
СЛЕДНА Агол Пловечки Полици, 2-Ниво Агол Полица Ѕид Монтирање Мали Круг Крајот Полици За Спална Соба, Дневна Соба, Расадник

СЛЕДНА Агол Пловечки Полици, 2-Ниво Агол Полица Ѕид Монтирање Мали Круг Крајот Полици За Спална Соба, Дневна Соба, Расадник

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 239.84

Капацитет на тежина : до 50 килограми. Рустикално изгорено Дрво : изработено од запалено цврсто дрво, прикажано со прекрасна текстура на природно дрво, нашите аголни лебдечки полици се совршени за секој стил на собата. Аголна Ѕидна Полица : СЛЕДНАТА аголна полица од 2 нивоа е специјално дизајнирана за агли, така што ќе можете целосно да го искористите просторот за складирање на аголот со прикажување фотографии, растенија или какви било други ситници. Лесно За Инсталирање : пакетите доаѓаат со метална рамка и две дрвени плочи, едноставно ставете ги овие работи заедно, а потоа монтирајте ги каде и да сакате да ја покажете оваа мала аголна полица. Практично и Разноврсно : оваа аголна ѕидна полица не само што го зголемува просторот за складирање на вашиот празен агол туку и го одржува ѕидот на вашите агли поживописен по генијалниот декор, вашиот живот ќе биде позначаен!. Клиент Прво : секое прашање во врска со производот, ве молиме не двоумете се да допрат до нас. Ќе ни биде драго да ви помогнеме. Капацитет на тежина : до 50 килограми. Рустикално изгорено Дрво : изработено од запалено цврсто дрво, прикажано со прекрасна текстура на природно дрво, нашите аголни лебдечки полици се совршени за секој стил на собата. Аголна Ѕидна Полица : СЛЕДНАТА аголна полица од 2 нивоа е специјално дизајнирана за агли, така што ќе можете целосно да го искористите просторот за складирање на аголот со прикажување фотографии, растенија или какви било други ситници. Лесно За Инсталирање : пакетите доаѓаат со метална рамка и две дрвени плочи, едноставно ставете ги овие работи заедно, а потоа монтирајте ги каде и да сакате да ја покажете оваа мала аголна полица. Практично и Разноврсно : оваа аголна ѕидна полица не само што го зголемува просторот за складирање на вашиот празен агол туку и го одржува ѕидот на вашите агли поживописен по генијалниот декор, вашиот живот ќе биде позначаен!. Клиент Прво : секое прашање во врска со производот, ве молиме не двоумете се да допрат до нас. Ќе ни биде драго да ви помогнеме.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ако не ја примите предметот нормално или какви било проблеми, ве молиме контактирајте не навреме...

5 нивоа ѕид планината цикцак агол полици Опремен со градиентер за помош во инсталацијата Декоративни и �

Аголна Полица Од цврсто Дрво : овие аголни ѕидни полици се дизајнирани со загради од природно дрво и нер�

Морнарите и геодетите користеле секстанти за пресметување на географската ширина и должина за навигац�

КРЕАТИВНА И РАЗНОВРСНОСТ оваа полица за организатор на шалтер од 3 нивоа е разноврсна, може да се корист

●Разноврсна Аголна Полица●Без разлика Дали ви треба полица за прикажување во дневната соба или спална

8.2.2.2019 овој кабинет за складирање ви обезбедува многу простор за складирање на вашите скапоцености...

Многу добра библиотека која комбинира декоративни и функционални цели заедно Аголната решетка за прик�

Боја : Рустикална Кафеава, Црна Материјал : Честички, Челик Големина на производот : 13,4"д х 13,4" В х 49,2 " Ч (34 �

ГОЛЕМИНА НА ПОЛИЦИ : лебдечките аголни полици се збир од 3 различни големини, што ќе ви донесе тродимензи

Аголните ѕидни полици за дневна соба се лесни за чистење и одржување Homeетски домашен декор : Валзи аголн

Совршен за вашата дневна соба, спална соба, игротека, кујна, расадник, канцеларија или кој било друг прос

Боја : Црна Засилените завртки инсталирани на двострани ѕидови можат цврсто да ја држат полицата прикач

Идеално за нанесување во бања и кујна, правејќи ја вашата куќа организирана и чиста Дизајн на триаголни�

Епошта : едноставниот и дарежлив изглед е погоден за стилот на сите соби Ве молиме имајте предвид дека ќ�

Разумно користење на просторот Издржлив : Изработен од железо, силен, отпорен на абење и животен век со в

●Безбедно и ИздржливоПриродно Борово Дрво ● послужавник За предјадење За Скара На Фарма е изработен о�

Scroll