Ново
WIFTREY Ѕид Планината Лебдечки Агол Полици Во собата на 3, Виси Рустикален Ѕид За Складирање Агол Полица За Спална Соба, Дневна Соба, Бања, Кујна

WIFTREY Ѕид Планината Лебдечки Агол Полици Во собата на 3, Виси Рустикален Ѕид За Складирање Агол Полица За Спална Соба, Дневна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

ГОЛЕМИНА НА ПОЛИЦИ : лебдечките аголни полици се збир од 3 различни големини, што ќе ви донесе тродимензионална убавина. Радиус : Голем-25см/9,84 инчи, среден - 23см/9,05 инчи, мал - 21см/8,26 инчи. ПОЛИЦА МАТЕРИЈАЛ : аголот лебдечки полици се направени ОД МДФ, кој има мазна и деликатна површина, лесна и издржлива. Дизајнот во форма на вентилатор и заоблените агли можат да избегнат случајно оштетување на човечкото тело. Дебелината на аголната полица е 1,5 см/0,59 инчи, а носивоста е 12 килограми. РУСТИКАЛЕН ИЗГЛЕД : монтажата на ѕидот на аголната полица е имитација на зрно дрво. Тоа ќе ви донесе природна атмосфера и убави спомени од традиционалниот селски живот. Бојата на дрвото е исто така лесна за совпаѓање и чистење, погодна за куќи украсени во различни степени. ШИРОКА УПОТРЕБА : аголните ѕидни полици се совршени за спалната соба, дневната соба, коридорот, скалите за прикажување мали растенија, фотографии, колекционерски предмети или други украси на аголот. Исто така е совршено за кујната да поставува шишиња за зачини итн. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : полиците на дрвениот агол го вклучуваат целиот хардвер за инсталација, прирачник за инсталација и мало ниво на меур. Секоја ѕидна аголна полица има три претходно дупчат дупки, така што лесно можете да ги навртувате завртките во полицата. ВИФТРИ аголните полици се погодни за агли на ѕидови € 90° и € 95.21°. Ако вашиот агол не е под овој агол, тие нема да работат. Пред купувањето, проверете дали вашиот агол е под прав агол. Можете да го споредите аголот со мобилен телефон. Ако аголот е совршено усогласен, тогаш вашиот агол е 90 степени. Не користете ги на тенки ѕидови, бидејќи може да ја намали цврстината на завртките. Елегантниот и шик дизајн ќе ви помогне да ги декорирате вашите слободни ѕидови, сет од 3 големини на лебдечки аголни полици ќе се сретнат со складирање и прикажување на различни предмети, создавајќи создаде пријатна, без неред дома за вас. Бојата на дрвото е исто така лесна за совпаѓање и чистење, погодна за куќи украсени во различни степени. Оваа аголна полица е одличен избор за задоволување на складиштето и приказот. потребите на малите предмети. Аголните полици на ѕидот ги вклучуваат сите. хардверот за инсталација, прирачник за инсталација и мал. ниво на меур. Секој ѕид агол полица има три претходно дупчат дупки,. можете лесно да ги инсталирате. Ѕидните полици се направени од МДФ, кој има мазна и деликатна. површина, лесна и издржлива. Гроздобер кафеав лесен за чистење,. и дизајнот на заоблени агли во форма на вентилатор може да избегне оштетување. човекот. Придржувајќи се кон ригорозниот стил на дизајн, аголната рамка е составена. стандарден прав агол. Оттука, само аголната полица на ѕидот. се вклопува за аглите од 90 степени прав агли. Овие лебдечки аголни полици имаат сет од 3 големини : . Голем-25см/9,84 инчи,. средно-23см/9.05 инчи,. мали-21см/8,26 инчи. Носивост : 12 фунти.

За стоката

Слична стока во категоријата

Изработен од висококвалитетен пп материјал и издржлив, може да ви служи долго време Оваа решетка за скл�

Многу добра библиотека која комбинира декоративни и функционални цели заедно Аголната решетка за прик�

●Ретро Стил● : железни цевки и обновен вистински дрвен состав во гроздобер стил.Складирање и украси...

Складирање : кујна, спална соба, бања, дневна соба итн Складирање на козметика, кујнски материјали, матер

Боја : Рустикална Кафеава, Црна Материјал : Честички, Челик Големина на производот : 13,4"д х 13,4" В х 49,2 " Ч (34 �

* : Можете да ги чувате вашите флаширани предмети, лименки или прибор како садови,лажици и дневни резерви

Рустикален Домашен Декор : Овие полици ќе изгледаат одлично во сите празни агли кои зголемуваат повеќе �

Овој комплет од 2 стилски аголни полици е идеален за прикажување на вашите омилени книги, декоративи, фо�

Редење полица совршено се вклопуваат кога просторот е ограничен Функција за преклопување за лесно скла

Совршен за вашата дневна соба, спална соба, игротека, кујна, расадник, канцеларија или кој било друг прос

Складирање кујна, складирање во спална соба, складирање бања, складирање шминка Погоден за мермер, гипс

Разумно користење на просторот Издржлив : Изработен од железо, силен, отпорен на абење и животен век со в

Рачно изработена Со материјали со врвен квалитет, оваа рачно изработена аголна полица во стилот на дрве

Scroll