Ново
Микроскоп Комплет 30мм Микроскоп Окуларот Адаптер За Стерео Микроскоп Микроскоп Леќи Адаптери

Микроскоп Комплет 30мм Микроскоп Окуларот Адаптер За Стерео Микроскоп Микроскоп Леќи Адаптери

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Вклучувајќи два адаптери од 23,2 мм до 30мм и 30,5 мм. така што микроскопот за поврзување е поцврст, а не лабав феномен. Дијаметар на цевката за окуларот од 23,2 мм Поврзете ја индустриската камера директно во дупката за окуларот на микроскопот може да биде. Совршени додатоци за микроскоп, извонредна изработка, можат широко да се користат во микроскоп. Со добра издржливост и стабилност. Можете да стигнете до нас во секое време за секое барање и јас ќе бидам достапен 24х7 за да ви помогнам, имајте добар ден. Број на модел : 23,2 мм 30,5 мм 30мм Ц-Монут Дигитален Адаптер За Камера Адаптерпроизвод Тип : Вклучен Е Микроскопски Адаптер За Камера : 1х 23,2 мм до 30мм адаптер прстен1х 23,2 мм адаптер ринг1х до 30мм Адаптер Ринг1х 23,2 мм адаптер Ринг1х 23,2 Мм Адаптер Белешка : вистинската боја на предметот може да Биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста На вашиот Монитор и осветленоста на светлината.

За стоката

Слична стока во категоријата

Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100

Широк опсег на влез : 100240 V Наменето за Canon SX520 SX710 S95 IXДоаѓа со мини кутија (замена на батеријата), директно

Компатибилност на шетачи на контури : Овој адаптер лесно се придава на шетачот на елементите на контури�

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 12 V, 2 A ; UL наведен; Безбедносни карактерист�

Професионален стерео ТРС 1 / 8 инчи (3,5 мм) женски до 1 / 4 инчи (6,35 мм) машки адаптер за приклучок за слушалки,

[Апликација] ова е адаптер за монтирање 0,5 x C за CCD камера и дигитален окулар [Опис] се користи во микроско�

【Wordwide Користете】 Влезен напон : AC 100240 V, 50 / 60 Hz 【Вградена безбедносна заштита】 Сертифицирани од FCC CE ROHS..

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH Заштита на краток спој, над

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Висока ЧУВСТВИТЕЛНОСТ : адаптерот за напојување за замена има стабилни перформанси, чувствителен конта

Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100

★ 【Спецификација на електрична енергија】 : Стандарди USB интерфејс за полнење, може да се користат дома,

Влезен напон во светот : AC 100 ~ 240 V 1.5 A, 50 ~ 60 Hz, излез : DC 13.5 V / 5.0 A 67.5 W Безбедносни карактеристики : висока ефи�

100% сосема нов, високо квалитетен полнач / адаптер за wallидови на наизменична струја (неОЕМ) Влез : 100 V 240 V, �

✅ 【Спецификации】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на на

0.35 X / 0.5 X / 1x фокус прилагодлив C монтирање адаптер Компатибилен со тип Тринокуларен стерео микроскоп (m

V монтирањето може да се постави на задниот дел на Black Magic BMD Ursa Mini 4 K 4.6 K Pro Има монтирање на ДТАП за напојув

Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100

Овој кабел е дизајниран за напојување на LED светлосен панел поле за светло или режисер монитор со моќнос

Генератор 30 засилувач 250 Volt Twist Lock 3Progl L630 Plug Male Рекреативно возило 30 засилувач 3понатаму Femaleенски десен а�

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

Замена на адаптерот со 4 пини AC / DC за AC / DC за Samsung SDSP5080 SDSP5080 N SDSP5101 N SDSP5101 16 канал SDSP4080 SDSP4080 N 8 CH SDSV3040 SDSV5080 SD

✈ Ние обезбедиме 3 пакувања во Велика Британија Ирска Адаптер Тип G Струја на напон : 10 A / 125 ~ 250 V Максимал�

Влез : 100 V 240 V ширум светот Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална Заштита на излез на

Клип за безбедносен појас на копилот (2 парчиња) 2 клучни ланци на клучеви 2 жици за полнење на микроUSB (1ft и

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

За континуирано напојување Приклучува директно во американскиот wallид 8 'Долг кабел дозволува подвижнос

Должина : Приближно 11,41 " / 29 см Поврзете го овој кабел со вашиот редовен Кабел За напојување Xbox 360 на едни

Scroll