Ново
Игра Гитара Контролер, USB КОМПЈУТЕР Гитара Контролер Додатоци 5 Копчето Безжичен 2.4 G Гитара Херој Гитара Со Одвојува Дизајн И Сунѓер Игра Контролор Додатоци За Гита

Игра Гитара Контролер, USB КОМПЈУТЕР Гитара Контролер Додатоци 5 Копчето Безжичен 2.4 G Гитара Херој Гитара Со Одвојува Дизајн

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

За КОМПАТИБИЛНОСТ : оваа гитара за игри е компатибилна со КОМПЈУТЕР и ЗА PS3. Технологијата за радиофреквенција од 2,4 G е многу лесна за поврзување, приклучување и репродукција, без совпаѓање на кодот, едноставен дизајн и лесен за употреба, ви носи автентично музичко искуство, Професионално дизајнирано да биде поодговорно. USB ПОРТА : овој контролер за гитара е едноставен за ракување, едноставно приклучете го приемникот во USB порта на компатибилна конзола или компјутер и поврзете се безжично со крајот на гитарата, може да се реализира искуство со брза реакција, а витката пружинска прачка може да го подобри искуството со сечкање музика. ЛЕСЕН ЗА СКЛАДИРАЊЕ : овој контролер за игри со гитара има тело и тело што може да се одвои од столбот на гитарата, кои лесно можете да ги отстраните и ставите во кутија за складирање за лесно складирање, гитарата е компактна при патување (и при складирање). УПАТСТВО за УПОТРЕБА : за употреба, едноставно вметнете ја прачката за гитара во главното тело како што е прикажано, а кога ќе го слушнете звукот на прилепување, тоа значи дека е вметната на своето место и автоматски заклучена, што може да се носи на телото и е лесен за носење. ДОЛГ ЖИВОТ : сунѓер е вклучен во пакетот за зачувување на сондата во телото на контролорот на гитара од оксидација. Кога не се користи долго време, ве молиме вратете го сунѓерот на место за да спречите негова оксидација, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Како Да Ја Користите : Инсталирајте ја батеријата И можете Да ја користите Спецификација : Тип На Ставка : Материјал за контролер На Гитара За Игри : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Метален Производ Собрана Големина : Прибл. 75 x 24.5 x 6cm / 29.5 x 9.6 x 2.4 Во Информации За Батеријата : 4 xter батерии (испорачани без батерии) Пакет Листа : 1 x Игра Гитара (2 x Собранието Делови) 1 x Ремен 1 x Приемник 1 x Упатство За употреба.

За стоката

Item Type:
Game guitar controller
Material:
ABS, metal
Product Assembled Size:
Approx. 75 x 24.5 x 6cm / 29.5 x 9.6 x 2.4in
Battery Information:
4 x AA batteries (shipped without batteries)
Package List:
1 x Game Guitar (2 x Assembly Parts):
1 x Strap:
1 x Receiver:
1 x Instruction Manual:

Слична стока во категоријата

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

●КОМПЈУТЕР И PS3 ПОДДРШКА●оваа гитара за игри е компатибилна со КОМПЈУТЕР и PS3 2,4 G радиофреквентната тех

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH Заштита на краток спој, над

Должина : Приближно 11,41 " / 29 см Поврзете го овој кабел со вашиот редовен Кабел За напојување Xbox 360 на едни

Висока ЧУВСТВИТЕЛНОСТ : адаптерот за напојување за замена има стабилни перформанси, чувствителен конта

Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100

€Аудио Споделување jsaux адаптер За Сплитер На Слушалки претвора еден стерео приклучок од 3,5 мм во два сте

Ќе добиете : оригинална тула за напојување со кабелот за ПРИКЛУЧОК x 1 Состојба : Сосема Нов, Никогаш Не Се

[Апликација] ова е адаптер за монтирање 0,5 x C за CCD камера и дигитален окулар [Опис] се користи во микроско�

Adapter wallид AC адаптер PlPlHQRP® EURO и Велика Британија приклучоци; Влезен напон : 110 V240 V AC; Излезен напон : DC 11 V, 1 A

Влезен напон во светот : AC 100 ~ 240 V 1.5 A, 50 ~ 60 Hz, излез : DC 13.5 V / 5.0 A 67.5 W Безбедносни карактеристики : висока ефи�

✈ Ние обезбедиме 3 пакувања во Велика Британија Ирска Адаптер Тип G Струја на напон : 10 A / 125 ~ 250 V Максимал�

Замена на адаптерот со 4 пини AC / DC за AC / DC за Samsung SDSP5080 SDSP5080 N SDSP5101 N SDSP5101 16 канал SDSP4080 SDSP4080 N 8 CH SDSV3040 SDSV5080 SD

【Wordwide Користете】 Влезен напон : AC 100240 V, 50 / 60 Hz 【Вградена безбедносна заштита】 Сертифицирани од FCC CE ROHS..

Вклучувајќи два адаптери од 23,2 мм до 30мм и 30,5 мм така што микроскопот за поврзување е поцврст, а не лабав

Поврзете ги вашите понови слушалки (аудио и микрофон) со компјутер или лаптоп за употреба со Vo IP апликац�

Играат различни игри На Вашиот Nintendo Прекинувач, Прекинувач Lite, WII U, компјутер конзола системи користење

Компатибилност на шетачи на контури : Овој адаптер лесно се придава на шетачот на елементите на контури�

€_Спецификација на моќност : 2Слот, 18 AWG x 2 C, 125 V 10 A Должина На Кабелот : 3,3 стапки (100 см) Qw компатибилен Со п�

Specs Спецификации за напојување】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100

✅ 【Спецификации】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на на

100% сосема нов, високо квалитетен полнач / адаптер за wallидови на наизменична струја (неОЕМ) Влез : 100 V 240 V, �

Scroll