Ново
Работи од Volt Plus Tech HDMI 4K USB-C комплет компатибилен со TCL 98R754 професионален адаптер со дигитален целосен 2160P, 60Hz излез!

Работи од Volt Plus Tech HDMI 4K USB-C комплет компатибилен со TCL 98R754 професионален адаптер со дигитален целосен 2160P,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

⚡ 【USB-C HDMI】 : е совршенство компатибилен со TCL 98 R754 на максимален излез на резолуција е 4 K (4096x2160)@60 Hz, испорачувајќи ултра видеа со висока дефиниција и слики со надворешни уреди за прикажување, до 60 Hz стапки за освежување, без замаглување, искривување и одложување . (Ве молиме, проверете дали вашите надворешни уреди за прикажување го поддржуваат влезот на HDMI). ⚡ 【И видео и аудио】 : Идеално решение Поврзете ги вашите USB -типови C уреди, возејќи една или две телевизори, монитори или проектори на HDMI, за видео и за аудио трансфер. Стриминг на вашите омилени спортски настани, игри, филмови и ТВ епизоди од секаде. ⚡ 【Приклучете и играјте】 : Не е потребен возач / софтвер. Поддржете го режимот на огледало и проширување на mac OS, Win OS, Chromeos. Исто така, компатибилен со новиот режим на i Pad Pro (режимот на продолжен десктоп може да биде можен кога користите Adobe Lightroom и некои други применливи апликации.). ⚡ 【Корисен дизајн】 : Конектор што не е лесен за корисникот за полесен приклучок и исклучување. Обвивка на алуминиумска легура на Unibody за подобра дисипација на топлина. Засилен плетенка најлон кабел за долготрајна издржливост. Прецизен USB-C приклучок Snugly се вклопува во вашите уреди за подобар трансфер на сигнал. ⚡ 【USB-C и Thunderbolt 3 компатибилен】 : Значи, ова исто така ќе биде компатибилно со вашата површина Книга 2/GO, Chromebook, HP, Dell, Acer, итн. S20/Plus/Note 8/9/10, итн. (Види опис на производот). ⚡ 【USB-C HDMI】 : е совршенство компатибилен со TCL 98 R754 на максимален излез на резолуција е 4 K (4096x2160)@60 Hz, испорачувајќи ултра видеа со висока дефиниција и слики со надворешни уреди за прикажување, до 60 Hz стапки за освежување, без замаглување, искривување и одложување . (Ве молиме, проверете дали вашите надворешни уреди за прикажување го поддржуваат влезот на HDMI). ⚡ 【И видео и аудио】 : Идеално решение Поврзете ги вашите USB -типови C уреди, возејќи една или две телевизори, монитори или проектори на HDMI, за видео и за аудио трансфер. Стриминг на вашите омилени спортски настани, игри, филмови и ТВ епизоди од секаде. ⚡ 【Приклучете и играјте】 : Не е потребен возач / софтвер. Поддржете го режимот на огледало и проширување на mac OS, Win OS, Chromeos. Исто така, компатибилен со новиот режим на i Pad Pro (режимот на продолжен десктоп може да биде можен кога користите Adobe Lightroom и некои други применливи апликации.). ⚡ 【Корисен дизајн】 : Конектор што не е лесен за корисникот за полесен приклучок и исклучување. Обвивка на алуминиумска легура на Unibody за подобра дисипација на топлина. Засилен плетенка најлон кабел за долготрајна издржливост. Прецизен USB-C приклучок Snugly се вклопува во вашите уреди за подобар трансфер на сигнал. ⚡ 【USB-C и Thunderbolt 3 компатибилен】 : Значи, ова исто така ќе биде компатибилно со вашата површина Книга 2/GO, Chromebook, HP, Dell, Acer, итн. S20/Plus/Note 8/9/10, итн. (Види опис на производот).

За стоката

Слична стока во категоријата

Премиум квалитет со голема брзина HDMI v1.4 кабел со Ethernet R / A машкомашки, Full HD 1080 P, злато обложени контакти, п

Оваа ставка е од нашиот бренд '' ACCL '' Ние ви нудиме DVID двојна врскаM (24+1) до HDMIF адаптер...

PDF Data Seet Features Man Производство со употреба на IEC 320 приклучоци жични до 10 AMP Harting Set во црн прав обложена мета�

???????? ?????? ???????? ? ? ?? ? ???? : JTechWex200 V3 е најмоќниот безжичен HDMI Extender на пазарот Проширете го HDMI аудио / видео сиг

⚡ 【USBC HDMI】 : е совршенство компатибилен со Vivo X Note на максимален излез на резолуција е 4 K (4096x2160)@60 Hz, испор�

Поддржува резолуција од 1080p и до 4 Kx2k компјутер Поддржува HDMI длабока боја и целосна 3 D Поддржува автоматс

Во полето : (1) Mini Display Port со HDMI адаптерот поврзува компјутер со HDTV за аудио / видео стриминг или со HD монито

⚡ 【USBC HDMI】 : е совршенство компатибилен со Sony WHXB700 на максимален излез на резолуција е 4 K (4096x2160)@60 Hz, испор

【Пријателска услуга и брз одговор】 Ние нудиме 24 месеци гаранција за гаранција, доколку имате какви бил

Каблите за брзина на категорија 6 UTP се произведуваат, тестираат и потврдуваат на стандардите ISO11801 и EIA / T

Карактеристики Производство со употреба на IEC 320 приклучоци жичен до 10 AMP Rating Set во црн прав обложена мета

Овој адаптер за конвертор на Display Port на HDMI е компатибилен со лаптоп, десктоп кула, GPU (AMD, NVIDIA) и други уреди

PDF Data Sheet Featursures Man Производство со употреба на приклучоци за BS1363 TEE жичен до 13 AMAM Ratingset во црн прав обложен

⚡【USBC HDMI】 : Is perfection Compatible with LG 16 Z90 PK.ARB5 U1 at a Max resolution output is 4 K (4096x2160)@60 Hz, delivering ultra high definition videos and images the external d

⚡ 【USBC HDMI】 : е совршенство компатибилен со ZTE Axon 40 Ultra на Max Resolution излез е 4 K (4096x2160)@60 Hz, испорачувајќи ултра

⚡ 【USBC HDMI】 : е совршенство компатибилен со Realme RMX3301 на максимален излез на резолуција е 4 K (4096x2160)@60 Hz, испо

? Двонасочно мини ДП до ДП 8К? ⚡ Поддржува Mini Display Port за прикажување напорт или приказ на Mini Display Port; Поддрж

Компатибилност на домаќинот : Поставување на приклучоци и репродукција работи со кој било извор на HDMI 2..

PDF Data Sheet Featursures Man Производство со употреба на приклучоци BS1363 TEE жичен до 13 AMAM Ratingset во црн прав обложен ме�

Интегрално управување со задниот кабел, вклучени кафез и кабелски врски, вклучени компатибилни со Krone, е

Тековниот Thunderbolt 3 фирмвер на домаќинот ("NVM") од производителот на системот мора да се примени на системо�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува [Карактеристики] GPDPHDH / K е адаптер за конвертор ко�

USB C до Mini Display Port Max Resolution излез е 4 K (4096x2160)@60 Hz, испорачувајќи ултра видеа и слики со висока дефиниција на �

⚡ 【USBC HDMI】 : Дали е совршенство компатибилен со вашата Toyota Corolla IM на максимален излез на резолуција е 4 K (4

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Микро HDMI 2.0 18 G хибриден кабел со оптички влакна...

⚡ 【USBC HDMI】 : е совршенство компатибилен со вашиот Samsung Galaxy A73 на максимален излез за резолуција е 4 K (4096x2160

Должина на кабелот : 2 метри X Over, ова е висококвалитетен мрежен кабел со заробени кабел CAT6...

【Multi Port USB C до HDMI адаптер】 Овој USBC центар со три порти, порта HDMI порта / USB 3.0 порта / порта за тип Ц Широко к

100% сосема нов, висок квалитет Display Port на HDMI Поддршка до 4 K @30 Hz приклучок и мерач на репродукција : 30 AWG OD 6.0mm

Scroll