Ново
Додаток USA AC адаптер за HP DeskJet 5600 F4480 F4483 F4488 F4440 F4435 CB780A Полнач за напојување

Додаток USA AC адаптер за HP DeskJet 5600 F4480 F4483 F4488 F4440 F4435 CB780A Полнач за напојување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Безбедност : Нашите производи се овластени CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги надминат спецификациите на OEM. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Овој адаптер е сосема нов, висок квалитет што никогаш не се користи (не-ОЕМ). Компатибилност : AC адаптер за HP Desk Jet 5600 F4480 F4483 F4488 F4440 F4435 CB780 A Полнач за напојување на кабелот за напојување. Белешка : Ве молиме, проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите. Безбедност : Нашите производи се овластени CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги надминат спецификациите на OEM. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Овој адаптер е сосема нов, висок квалитет што никогаш не се користи (не-ОЕМ). Компатибилност : AC адаптер за HP Desk Jet 5600 F4480 F4483 F4488 F4440 F4435 CB780 A Полнач за напојување на кабелот за напојување. Белешка : Ве молиме, проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите. Додаток USA AC адаптер за HP Desk Jet 5600 F4480 F4483 F4488 F4440 F4435 CB780 A Полнач за напојување на кабелот за напојување.

За стоката

Слична стока во категоријата

[Спецификации за напојување] : влез 100 V240 V 50 / 60 Hz; Излез : 5 V 1 A Излезен адаптер за самоприспособливо барел �

Оригинален DVE DSA12 G12 FИзлез на адаптер за префрлување 12 V 1 A Ова е rthis madel има редовно барел...

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон...

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

Замена на адаптерот за адаптер за AC / DC за Xantrex 8520307 Duracell DPP300ep X Xpower Powerpack 200 300 300i 400 плус 300Watt 200 W 300 W 400 W Скок

Апликација : Адаптерот за моќност 5 V 10 A за вклучување е погоден за електронски производи со напон од 5 V (м

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на и�

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

Овој 5 V висококвалитетен адаптер за замена за замена е компатибилен со прекинувачот DLink DGS1005 D...

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

Снабдување со електрична енергија компатибилен со RCA дигитален конвертор префрлување HB12090100 SPA 9 V 1 A адап

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 19 V, 3 A ; Безбедносни карактеристики : висок�

1 x USB кабел Гаранција : 1 година Супер напојување се произведува и тестира за да одговара или да ги надмин�

Избор на ✅】 Segway ekickscooter zing e8 zing e10 zing e12 номинален напон литиумјон лијонски батерија отпорен на вода за во

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 9 V, 4 A ; Безбедносни карактеристики : висока

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 12 V, 2 A ; UL наведен; Безбедносни карактерист�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : преку струја за

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : преку струја за

Angkeel 33 W GAN 2порта за полнач на wallидови со приказ на напојување и приклучок за преклопување и адаптер за на

Т моќ направена со влезен опсег на напон : AC 100 V 240 V, излез : 19 V (18 V компатибилен) Компатибилен со : Booster PAC ES6

Подредено ново глобално 19 V19.5 V AC / DC Адаптер замена за LG HW350 T HW350 TJE HW350 TJE WXGA LED DLP Projector Smart HD TV Tuner / Wi Fi, HW301 TN

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Полнач за замена на автомобили HQRP® со две независни излезни DC приклучоци; Влез : 12 V DC; Излез : DC 12 V, 2 A ;...

Scroll