Ново
Замена на електрична енергија за адаптер за педали за педали на Елект, Mfl1 Elec Flanger

Замена на електрична енергија за адаптер за педали за педали на Елект, Mfl1 Elec Flanger

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 313.60

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет. Филтиран за нула потпевнување, работа без бучава. Пролет монтиран врв за безбедна врска. 2 метар заоблен густ кабел. Енергетска ефикасна дизајнирана за музичка опрема. Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет. Филтиран за нула потпевнување, работа без бучава. Пролет монтиран врв за безбедна врска. 2 метар заоблен густ кабел. Енергетска ефикасна дизајнирана за музичка опрема. Регулирано напојување со 9 V 500m A. Филтрирани за нула Hum. Бесплатно напојување со бучава. Центар-негативна поларитет. 2 метар заоблен густ кабел. 2,1мм x 5,5мм монтиран врв за безбедна врска. Енергетска ефикасна дизајнирана за музичка опрема.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 12 V е компатибилен со FVS318 G Firewall Netgear FVS318 G Прикл�

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на и�

Фабрички оригиналниот дел за замена за вашиот уред е квалитетен увид и е во нова состојба Една година га

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон...

Адаптер за замена на HQRP® AC PlHQRP® Euro Adapter; Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 12 V, 2 A ; UL наведен; Безбедносни карактерист�

Компатибилен со Олски, Cholas KZD02, TyiaJamgym, Zongym, Headot, Kelices, Fylina, Fentasy и други пиштоли со моторна масажа со мотор о�

Влез : 100 V240 V 50 / 60 Hz; Излез : DC 12 V, 0,5 A (500m A), 6 W Max.; Снабдувањето со електрична енергија DC12 V работи со уред кој

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : преку струја за

Оригинален DVE DSA12 G12 FИзлез на адаптер за префрлување 12 V 1 A Ова е rthis madel има редовно барел Нема да работи ак

Влез : 100240 V 5060 Hz, излез : 19.5 V 7,7а, моќност : 150 W, Големина на конекторот : 7,4мм*5.0мм Безбедносни карактеристик

Т моќ направена со влезен опсег на напон : AC 100 V 240 V, излез : 19 V (18 V компатибилен) Компатибилен со : Booster PAC ES6

EU ROHS : во согласност со ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Застарен автомобилски производи : Без PPAP : Без тип : Стил н�

Апликација : Адаптерот за моќност 5 V 10 A за вклучување е погоден за електронски производи со напон од 5 V (м

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Замена на адаптерот за адаптер за AC / DC за Xantrex 8520307 Duracell DPP300ep X Xpower Powerpack 200 300 300i 400 плус 300Watt 200 W 300 W 400 W Скок

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

Подредено ново глобално 19 V19.5 V AC / DC Адаптер замена за LG HW350 T HW350 TJE HW350 TJE WXGA LED DLP Projector Smart HD TV Tuner / Wi Fi, HW301 TN

Scroll