Ново
Замена на адаптерот PPJ AC/DC за LifeChoice Activeox POC Model XYC103AC P/N XYC103 PRO 4L Преносен концентратор на кислород XYC100B-P4L XYC100BP4L XYC1OOB-P4L XYC1OOBP4L INOVO LABS CHALGER

Замена на адаптерот PPJ AC/DC за LifeChoice Activeox POC Model XYC103AC P/N XYC103 PRO 4L Преносен концентратор на кислород

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 836.96

Влез : AC 100 V - 240 V 50-60 Hz. PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги надминат спецификациите на OEM. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Белешка : Ве молиме, проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите. PPJ AC/DC Замена на адаптерот за Life Choice Active Ox POC Model XYC103 AC P/N XYC103 PRO 4 L Преносен концентратор на кислород XYC100 B-P4 L XYC100 BP4 L XYC1 OOB-P4 L XYC1 OOBP4 L Inovo Labs Charger (барел). Влез : AC 100 V - 240 V 50-60 Hz. PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги надминат спецификациите на OEM. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). Белешка : Ве молиме, проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите. PPJ AC/DC Замена на адаптерот за Life Choice Active Ox POC Model XYC103 AC P/N XYC103 PRO 4 L Преносен концентратор на кислород XYC100 B-P4 L XYC100 BP4 L XYC1 OOB-P4 L XYC1 OOBP4 L Inovo Labs Charger (барел). PPJ AC/DC Замена на адаптерот за Life Choice Active Ox POC Model XYC103 AC P/N XYC103 PRO 4 L Преносен концентратор на кислород XYC100 B-P4 L XYC100 BP4 L XYC1 OOB-P4 L XYC1 OOBP4 L Inovo Labs Charger (барел).

За стоката

Слична стока во категоријата

Безбедност : Нашите производи се овластени CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одговараат и /

Снабдување со електрична енергија . Специјалност, услуга, задоволство! Сите производи се целосно тестир

Сепак, за астроиминг со употреба на дополнителна опрема, се препорачува адаптер 5 засилувачи (производ #1

Компатибилен со Олски, Cholas KZD02, TyiaJamgym, Zongym, Headot, Kelices, Fylina, Fentasy и други пиштоли со моторна масажа со мотор о�

Замена на адаптерот за адаптер за AC / DC за Xantrex 8520307 Duracell DPP300ep X Xpower Powerpack 200 300 300i 400 плус 300Watt 200 W 300 W 400 W Скок

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон...

✅ 【Спецификации】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на на

⚠ (Ве молиме имајте предвид! Дека „Ајкула безжичен милениче совршен вакуум“ достапен во голем број на �

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 12 V е компатибилен со FVS318 G Firewall Netgear FVS318 G...

Овој 5 V висококвалитетен адаптер за замена за замена е компатибилен со прекинувачот DLink DGS1005 D Приклучок�

Снабдување со електрична енергија компатибилен со RCA дигитален конвертор префрлување HB12090100 SPA 9 V 1 A адап

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Scroll