Ново
Адаптер за исправен AC/DC компатибилен со Webetop S360# WP-G0155 Генератор на електрична енергија Скокни стартер 12V DC 12 волт извор на електрична енергија CARM STOMPSTARTER Префрлување

Адаптер за исправен AC/DC компатибилен со Webetop S360 WP-G0155 Генератор на електрична енергија Скокни стартер 12V DC 12 волт

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Замена на адаптерот за адаптер за AC / DC за Xantrex 852-0307 Duracell DPP-300ep X Xpower Powerpack 200 300 300i 400 плус 300-Watt 200 W 300 W 400 W Скокни стартер Дел # 074-1003 Auto DC кабел 449-0187-01-01 12 V- 13.5 V Класа 2 Трансформ за напојување кабел кабел ПС wallид полнач за домашни батерии, PSU CECCCROHS 100-240.

За стоката

Слична стока во категоријата

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на и�

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

Влез : 100240 V 5060 Hz, излез : 19.5 V 7,7а, моќност : 150 W, Големина на конекторот : 7,4мм*5.0мм Безбедносни карактеристик

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

Влез на наизменична струја : 100 240 V, DC MAX излез : 12 V 3.0 A 36 вати Корн мерки со 6 метри (72 инчи) за лесно да ги до�

✅ 【Спецификации】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на на

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 12 V е компатибилен со FVS318 G Firewall Netgear FVS318 G Прикл�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Снабдување со електрична енергија компатибилен со RCA дигитален конвертор префрлување HB12090100 SPA 9 V 1 A адап

Полнач за замена на автомобили HQRP® со две независни излезни DC приклучоци; Влез : 12 V DC; Излез : DC 12 V, 2 A ; Без�

Тестирани единици Во одлична работна состојба.upbright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 целосна гара�

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : преку струја за

Компатибилен со Олски, Cholas KZD02, TyiaJamgym, Zongym, Headot, Kelices, Fylina, Fentasy и други пиштоли со моторна масажа со мотор о�

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Scroll