Ново
[UL наведен] Омнихил долг 8 стапки AC/DC адаптер компатибилен со безбедносниот портал на UniFi - USG

[UL наведен] Омнихил долг 8 стапки AC/DC адаптер компатибилен со безбедносниот портал на UniFi - USG

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Оценка на адаптерот : World Wide 100 V ~ 240 V 50/60 Hz - UL наведен. Сите производи се тестираат за да ја надминат/исполнат стандардната спецификација. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). 5 години бесплатна гаранција. Делови кои не се OEM на трети страни. Не содржи : алкални / никел / ним или литиум јонски батерии. Сликата прикажана овде е само индикативна. Ако има какви било недоследности помеѓу сликата и вистинскиот производ, ќе управува вистинскиот производ. Оценка на адаптерот : World Wide 100 V ~ 240 V 50/60 Hz - UL наведен. Сите производи се тестираат за да ја надминат/исполнат стандардната спецификација. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). 5 години бесплатна гаранција. Делови кои не се OEM на трети страни. Не содржи : алкални / никел / ним или литиум јонски батерии. Сликата прикажана овде е само индикативна. Ако има какви било недоследности помеѓу сликата и вистинскиот производ, ќе управува вистинскиот производ. Оценка на адаптерот : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz - UL Наведен - 8 Вкупна должина на кабелот / сите производи се тестираат за да ја надминат / исполнат стандардната спецификација / OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Over Current Заштита на излез. SCP : Заштита на излез на краток спој) / Бесплатна испорака за враќање / 5 години бесплатна гаранција / 3-ти партиски адаптер не OEM делови.

За стоката

Слична стока во категоријата

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : преку струја за

Angkeel 33 W GAN 2порта за полнач на wallидови со приказ на напојување и приклучок за преклопување и адаптер за на

Влез : 100 до 240 V AC, 1.00.6 A, 50 до 60 Hz (светска употреба) Излез : DC19.5 V 7,7А 150 W Конектор : Плоштад USB Пакет вклучува :

Регулирано 9 V 500 MA, 2,1 mm x 5,5 mm, центар за нега на негативна поларитет Филтиран за нула потпевнување, работа

Фабрички оригиналниот дел за замена за вашиот уред е квалитетен увид и е во нова состојба Една година га

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 12 V е компатибилен со FVS318 G Firewall Netgear FVS318 G...

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

Тестирани единици Во одлична работна состојба.upbright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 целосна гара�

Полнач за адаптер за напојување 15 W 5 V кабел постави конвертор на кабел од 12 V, 3 стапки Компатибилен со ДО�

✅ 【Спецификации】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на на

Влез : 100240 V 5060 Hz, излез : 19.5 V 7,7а, моќност : 150 W, Големина на конекторот : 7,4мм*5.0мм Безбедносни карактеристик

Влез : 100 V240 V 50 / 60 Hz; Излез : DC 12 V, 0,5 A (500m A), 6 W Max.; Снабдувањето со електрична енергија DC12 V работи со уред кој

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на и�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

1 x USB кабел Гаранција : 1 година Супер напојување се произведува и тестира за да одговара или да ги надмин�

Полнач за замена на автомобили HQRP® со две независни излезни DC приклучоци; Влез : 12 V DC; Излез : DC 12 V, 2 A ;...

[Спецификации за напојување] : влез 100 V240 V 50 / 60 Hz; Излез : 5 V 1 A Излезен адаптер за самоприспособливо барел �

Овој 5 V висококвалитетен адаптер за замена за замена е компатибилен со прекинувачот DLink DGS1005 D...

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : преку струја за

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

Компатибилен со Олски, Cholas KZD02, TyiaJamgym, Zongym, Headot, Kelices, Fylina, Fentasy и други пиштоли со моторна масажа со мотор о�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

Влезен напон со широк широк 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : преку струја за

Влез Ворлд Влез ✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎ Заштита на безбедност ✎ : Нема бучава, операција со ниска темпер�

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

Scroll