Ново
Dell Latitude 7000 7320 2-во-1 | 13.3 FHD Touch | Core i7-256gb SSD - 16 GB RAM

Dell Latitude 7000 7320 2-во-1 | 13.3 FHD Touch | Core i7-256gb SSD - 16 GB RAM

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 945.60

[Оперативен систем] Виндоус 10 е најмногу тестираниот оперативен систем на Мајкрософт и ако сакате да се надополни на најновиот Windows 11, Windows 11 е едноставна бесплатна Upgarade преку Windows Update. Quad јадра на процесорот Core i7-1165 G7 овозможува исклучително мултитаскинг. Ширина : 11. Висина : 0,33 “(8. За да заштедите моќност и да го продолжат траењето на батеријата, процесорот ќе работи @ 1. Windows Pro доаѓа со сè со што доаѓа Windows Home, плус дополнителни карактеристики што вашата организација може да ги бара, како што е Active Directory и Bitlocker уред за криптирање (нормално надградба од 100 долари ако се купи одделно).4 "(288,4 мм) 3. [Дополнителни детали] Векбам доаѓа интегриран. Wi Fi и Bluetooth се интегрирани. Quad јадра на процесорот Core i7-1165 G7 овозможува исклучително мултитаскинг. [Порти и слотови] Слот за заклучување во форма на клин, грмотевици 4 со испорака на електрична енергија и Display Port (USB Type-C) Контрола на јачината на звукот Универзален аудио приклучок за задна камера Микро СИМ картичка (по избор) | Слот за заклучување во форма на пристаништа и слотови, грмотевици „4 со испорака на електрична енергија“ и „УСБ-тип-Ц-“) Контрола на јачината на звукот Универзален аудио приклучок за микро-картички за микро-картички (по избор) има димензии и тежина 1.[Intel Core i7 процесор] Објавен во 2021 година, 13 "Latitude 7320 2-во-1 во семејството Latitude 7000 на Dell доаѓа со целата најнова технологија, вклучувајќи DDR4 меморија, која се одвиваше во неверојатна 3200 MHz и 11-та генерација Intel 4-Core процесор. Windows Pro доаѓа со сè со што доаѓа Windows Home, плус дополнителни карактеристики што вашата организација може да ги бара, како што е Active Directory и Bitlocker уред за криптирање (нормално надградба од 100 долари ако се купи одделно).19" (207,9 мм) Почнувачка тежина : 1,7 lb (0,789 кг)*. За да заштедите моќност и да го продолжат траењето на батеријата, процесорот ќе работи @ 1. Длабочина : 8. Wi Fi и Bluetooth се интегрирани. [RAM меморија со голема брзина и огромен простор] 16 GB DDR4 RAM меморијата @ 3200 MHz ќе ви овозможи непречено да извршите повеќе апликации и јазичиња за прелистувачи одеднаш и 256 GB PCIE NVME M.7 GHz под тешка употреба за моќни перформанси! Оваа географска ширина 7320 2-во-1 доаѓа со резолуција на допир од 13,3 "со резолуција FHD (1920x1080) за зачудувачки јасни визуелни и интегрирана графичка картичка вградена во процесорот Intel Core i7-1165 G7 кој ќе го користи 16 GB на компјутерот RAM графичка меморија. [Оперативен систем] Виндоус 10 е најмногу тестираниот оперативен систем на Мајкрософт и ако сакате да се надополни на најновиот Windows 11, Windows 11 е едноставна бесплатна Upgarade преку Windows Update.2 Solid State Drive ќе обезбеди брз старт, брз трансфер на податоци и ќе дозволи За големо складирање на датотеки!. [Дополнителни детали] Векбам доаѓа интегриран. [Порти и слотови] Слот за заклучување во форма на клин, грмотевици 4 со испорака на електрична енергија и Display Port (USB Type-C) Контрола на јачината на звукот Универзален аудио приклучок за задна камера Микро СИМ картичка (по избор) | [Intel Core i7 процесор] Објавен во 2021 година, 13 "Latitude 7320 2-во-1 во семејството Latitude 7000 на Dell доаѓа со целата најнова технологија, вклучувајќи DDR4 меморија, која се одвиваше во неверојатна 3200 MHz и 11-та генерација Intel 4-Core процесор.2 GHz под мала употреба, но ќе се засили на 4.7 GHz под тешка употреба за моќни перформанси! Оваа географска ширина 7320 2-во-1 доаѓа со резолуција на допир од 13,3 "со резолуција FHD (1920x1080) за зачудувачки јасни визуелни и интегрирана графичка картичка вградена во процесорот Intel Core i7-1165 G7 кој ќе го користи 16 GB на компјутерот RAM графичка меморија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Chromebook работи на Chrome OS Оперативен систем од Google кој е изграден за начинот на кој живееме денес...

10та генерација Intel Core i51035 G4 процесор (до 3,7 GHz) 16 GB LPDDR4 X меморија 512 GB PCIE NVME SSD 13.5 "Acer Vertiview 2 K 2256 x 1504 Sidecreen IPS IPS L

Солидна и флексибилна 360 степени со висока јачина на цинк легура и 11,6 ”HD екран на допир ви овозможува да

【Награден】 Печат се отвора и е ревидирана само за надградба Надграден на 16 GB RAM меморија LDDR4 X 4266 MHz, 1 TB M.2

Најновиот 12ти генерал Intel Core i71255 U 10јадрен процесор (2p+8e јадра, 12 нишки, до 4,7 GHz со Intel Turbo Boost, 12 MB паметен ке�

8та генерација Intel Core i78565 U процесор (кеш 8 MB, до 4,6 GHz) 8 GB 2666 MHz DDR4, (8 GX1) 256 GB M.2 [PIE] (SSD) NA 14,0инчен FHD (1920 x 1080) IPS, LEDFLO

12ти генерал Intel Core i71255 U 10јадрен процесор (2p+8e јадра, 12 нишки, до 4,7 GHz со Intel Turbo Boost, 12 MB паметен кеш) 14 '' 2.2 K (224

13.3 "1920x1080 FHD LEDbacklit ips ips екран на допир на екран на допир; AMD Radeon RX Vega 10 AMD Ryzen 7 2700 U QuadCore процесор @ 2.2 GHz (до 3,8 GHz)

14.0инчен дијагонален HD екран на допир (1366x768) 220 NITS, MicroEdge, WledBacklit 64 GB EMMC SSD складирање, 4 GB RAM меморија (LPDDR4 2400 MH

Media Tek OctaCore процесор до 2.0 GHz, 4 GB LPDDR4 X RAM меморија, 32 GB EMMC SSD 11.6 INCH HD IPS екран на екран на допир со 360 флип (1366 x 768

【Моќни перформанси со Intel Core 1235 U】 Најновиот 12ти генерал Intel Core i51235 U 10јадрен процесор (2 P+8 E јадра, 12 нишки

【Награден】 Печат се отвора и е ревидирана само за надградба Надграден на 32 GB DDR4 SDRAM, 1 TB M.2 NVME PCIE SSD, надгра

AMD Ryzen 5 4500 U, 6 јадра, 2,3 GHz процесор (до 4,0 GHz, кеш од 8 MB, 6нишки) 14 "FHD (1920x1080) IPS 250 NITS GLOSTY 10точки мултидопир, Интег

10та генерација Intel Core i51035 G1 со VPRO процесор (до 3,6 GHz); 8 GB LPDDR4 меморија; 256 GB NVME SSD 14 "Full HD (1920 x 1080) Sidecreen LEDLEDbacklit IP

Најновиот AMD Ryzen 7 8јадрен процесор (8 јадра, 16 нишки, 1,8 GHz, максимално засилување до 4,3 GHz, вкупно кеш од 12 MB)..

2 K резолуција IPS екран : 15.6inchkeyboard Тип (со или без тастатура, осветлување на задното осветлување, итн.6inch ла

Scroll